Získat Adobe Flash Player

SDH Světec

SDH Světec

Preissigovo náměstí 33

417 53 SvětecPohár ředitele HZS Ústeckého kraje

Územní odbor Teplice dne 05.06.2011  

    V  neděli nás v Teplicích přivítalo slunečné, ale větrné počasí.

    Jako první byla na pořadu dne disciplína 4x60 m štafetový běh.

    Naše družstva v kategorii mladších byly postaveny na start jako vůbec první v bloku. Na začátek z toho byl čas 1:18,36 ( Polcar, Škuthan, Šmelková, Jemelková) a v druhých pokusech dokonce 1:03,99 ( Žaludová, Benčík, Skrčená, Šmelková) , což našemu mužstvu stačilo na vynikající průběžné druhé místo. 

     Dále byla na řadě kategorie starších, kde bylo naše družstvo nasazeno na start jako druhé v pořadí bloku. Časomíra se po prvním pokusu zastavyla na čase 1:04,46 ( Ransdorfová,Žídel, Škuthan, Lajblová N.)  a v druhém pokusu bylo také zlepšení a to na 0:55,29 ( Lajblová K., Malík, Bařina, Krajník ), což stačilo na průběžné čtvrté místo.

    Po tomto se přestavila závodní trať a byla přispůsobena na požární útok.

    Naše mládež byla opět jako první na řadě, ale po zkaženém útoku a upísknutí hlavního rozodčího se nám dostalo opakovaného pokusu. V tomto opakovaném pokusu došlo ale opět k prostříkání na pravém terči a byl z toho čas 1:14,25 ( levý terč 0:42,49) a s tímto časem se naši umístily na 6. místě.

    Družstvo starších mělo obrovské štěstí při provedení útoku, protože při nástřiku přestal vát vítr, který foukal skoro celý den a naši toho využily a byl z toho čas 0:33,64 a to bylo první místo z náskokem deseti vteřin na druhého.

    Po sečtení výsledků z celého dne se mladší umístily na pátém místě a starší byly na výborném druhém  místě.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit