Získat Adobe Flash Player

SDH Světec

SDH Světec

Preissigovo náměstí 33

417 53 SvětecLhenický dvojboj 8. května 2011

    Ve Lhenicích nás přivítalo slunečné počasí, které překvapivě přálo našim barvám.

    Jako první startovala disciplína 60 m překážek a to v kategorii mladší chlapci. V této kategorii skončil na prvním místě náš Laďa Benčík těsně před dalším naším reprezentantem Jirkou Škuthanem. Škoda neplatného pokusu Martina Hänela, který měl časově na třetí místo.

    Dále nastoupily mladší dívky, kde se nám výborným pokusem představila Adéla Skrčená, které skončila na čtvrtém místě. A i v této kategorii škoda neplatného pokusu Jany Lajblové, které svým časem atakovala umístění v nejlepší patnáctce.

    Následovala kategorie starších dívek ve které překvapila pátým místem Nikola Lajblová.
    A v poslední kategorii starších chlapců měl výborný první pokus Radek Malík, který ho pasoval na čtvrté místo. Škoda, že mu nevyšel pokus druhý, kde ho přeskočilo několik soupeřů. I tak Radek skončil na pěkném sedmém místě. Dále na čtrnáctém místě skončil Pepa Bařina.

    Po následné pěstavbě trati se uskutečnili požární útoky. V kategorii mladších se i přes opakovaný pokus dosáhlo výborného času a družstvo skončilo na vynikajícím druhém místě. V kategorii starších přes mírné zaváhání na sacím koši se naše družstvo dostalo na čtvrté místo.

    Celkové umístění v dvojboji bylo v mladší kategorii pro byrokratickou chybu mírným zklamáním, protože se nám nezapočítal nejlepší čas Ládi Benčíka, tak mladší skončily na pátém místě. Nebýt této chyby tak byly mladší na stupních výtězů. V kategorii starších se naše družstvo umístlo na čtvrtém místě.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit