Osek

osekDne 9.6. se děti účastnily soutěže osecká stříkačka. Této soutěže se zůčastnili družstva mladších i strarších žáků. Soutěž se vydařila a naši zkončíly mladší na pátem a starší na šestém místě. Heské bylo i finále, kde jsme všichni při prudké průtrži mračen zmokli na kost. Takže to bylo vlastně jako hromadný skok do hasičské kádě.

Modlany

V soutěži o pohár starosty SDH Modlany se účastnilo naše družstvo mladších žáků sestavené z části z nováčků a proto proto umístění na osmém místě považujeme za úspěch. Vzhledem k tomu, že měli v podstatě pouze jeden tréning.

Trénink

11.5.2012 Naše omladina před závodem v modlanech, absolbovala tréning v zámeckém parku světec.

trening

Závody dětí - Háj u duchcova 2012

hasici-11

Letos se naše mládež opět zúčastnila soutěže v Háji u Duchcova. V soutěži bylo přihlášeno přes 50 soutěžních týmů. A naši startovali v 10:05 ,  trasa jim trvala celkem 26 a půl minuty. Při zdolávání trasy nasbírali 38 trestných bodů. Tím pádem se umístili na 7. místě, čímž nedosáhli ani na bramborovou medaili. Naštěstí jsme chytli pěkné počasí, takže akce se až na umístění celkem vydařila. Někteří členové našeho SDH byly na stanovišti Geografie, kde náš tým dostal 6 trestných bodů.

Kompletní fotogalerie z akce

Lhenice CTIF 16. dubna 2011

V sobotu ve Lhenicích si naše mládež vyzkoušela disciplíny CTIF. Požární útok CTIF dopadl podle očekávání a mládež skončila na pátém místě z pěti mužstev, ale na štafětě CTIF překvapili a skončily na druhém místě.

Lhenický dvojboj 8. května 2011

Ve Lhenicích nás přivítalo slunečné počasí, které překvapivě přálo našim barvám.

Jako první startovala disciplína 60 m překážek a to v kategorii mladší chlapci. V této kategorii skončil na prvním místě náš Laďa Benčík těsně před dalším naším reprezentantem Jirkou Škuthanem. Škoda neplatného pokusu Martina Hänela, který měl časově na třetí místo.

Dále nastoupily mladší dívky, kde se nám výborným pokusem představila Adéla Skrčená, které skončila na čtvrtém místě. A i v této kategorii škoda neplatného pokusu Jany Lajblové, které svým časem atakovala umístění v nejlepší patnáctce.

Následovala kategorie starších dívek ve které překvapila pátým místem Nikola Lajblová.
    A v poslední kategorii starších chlapců měl výborný první pokus Radek Malík, který ho pasoval na čtvrté místo. Škoda, že mu nevyšel pokus druhý, kde ho přeskočilo několik soupeřů. I tak Radek skončil na pěkném sedmém místě. Dále na čtrnáctém místě skončil Pepa Bařina.

Po následné pěstavbě trati se uskutečnili požární útoky. V kategorii mladších se i přes opakovaný pokus dosáhlo výborného času a družstvo skončilo na vynikajícím druhém místě. V kategorii starších přes mírné zaváhání na sacím koši se naše družstvo dostalo na čtvrté místo.

Celkové umístění v dvojboji bylo v mladší kategorii pro byrokratickou chybu mírným zklamáním, protože se nám nezapočítal nejlepší čas Ládi Benčíka, tak mladší skončily na pátém místě. Nebýt této chyby tak byly mladší na stupních výtězů. V kategorii starších se naše družstvo umístlo na čtvrtém místě.