Závodní týmy

Dobrovolní hasiči ze Světce se začaly učastnit soutěží v požárním sportu v roce 2004. Z počátku jen v mužské kategorii. V dalším roce se přidala hasičská mládež a na to i ženy. V současné době se závodů pravidelně účastní jen mláděž.

Soutěž v Bystřanech 03.09.2011

V sobotu se naše značně poupravéné družstvo opět po dvou letech znovu vrhlo do kolotoče hasičských soutěží. V Bystřanech pořádalo soutěž SDH Úpořiny a ná tam reprezentovalo mužstvo ve složení :

- koš                 - Pepa " Mlaďas " Bařina

- mezispoj         - Laco " Čobol " Benčík

- mašina            - Jindra " Šedivák " Skrčený

- béčka              - Péťa " Péry " Choutka

- rozdělovač        - Pepa " Pepíno " Rouček

- bariérový proud  - Jirka " Katány " Prokop

- ležící proud       - Kuba " Podpalovač " Žalub

- velitel               - Milan " vrchní žebříkář " Žalud

Dopadlo to na výbornou. Los nám určil konečné druhé místo a to z časem 31,00 s.

W9WlKErsih8

Osek

osekDne 9.6. se děti účastnily soutěže osecká stříkačka. Této soutěže se zůčastnili družstva mladších i strarších žáků. Soutěž se vydařila a naši zkončíly mladší na pátem a starší na šestém místě. Heské bylo i finále, kde jsme všichni při prudké průtrži mračen zmokli na kost. Takže to bylo vlastně jako hromadný skok do hasičské kádě.

Modlany

V soutěži o pohár starosty SDH Modlany se účastnilo naše družstvo mladších žáků sestavené z části z nováčků a proto proto umístění na osmém místě považujeme za úspěch. Vzhledem k tomu, že měli v podstatě pouze jeden tréning.

Trénink

11.5.2012 Naše omladina před závodem v modlanech, absolbovala tréning v zámeckém parku světec.

trening

Závody dětí - Háj u duchcova 2012

hasici-11

Letos se naše mládež opět zúčastnila soutěže v Háji u Duchcova. V soutěži bylo přihlášeno přes 50 soutěžních týmů. A naši startovali v 10:05 ,  trasa jim trvala celkem 26 a půl minuty. Při zdolávání trasy nasbírali 38 trestných bodů. Tím pádem se umístili na 7. místě, čímž nedosáhli ani na bramborovou medaili. Naštěstí jsme chytli pěkné počasí, takže akce se až na umístění celkem vydařila. Někteří členové našeho SDH byly na stanovišti Geografie, kde náš tým dostal 6 trestných bodů.

Kompletní fotogalerie z akce

• A - Tým muži