Získat Adobe Flash Player

SDH Světec

SDH Světec

Preissigovo náměstí 33

417 53 SvětecČlánky

Sranda mač Hostomice 2012

21.4.2012 - Na pozvání SDH Hostomice, se účastníme jejich ,,Sranda mače". Toto ale nejsou klasické závody mezi dospělými, soutěžní týmy mají za úkol za samozřejmě co nejrychlejší čas splnit všechny úkoly, ale v trochu jiném podání Hasiči musejí překonat několik překážek jako je třetinka piva, oblíkání do hasičské výstroje, běh přes kladinu, proskočení oknem. Čas na přípravu jsme měli několik minut, při němž si musíme nachystat vybavení a nalít třetinky piva pro každého v soutěžním týmu jednu. A už stojíme na startovní čáře, rozhodčí odpískává! Vybíháme polonazí ke stojanům s oblečením, oblíkáme se do hasičské výstroje a při tom musíme vypít třetinku piva. Poté běží každý na svá místa a plní si své úkoly, natahují se hadice, savice, koš, rozdělovač atd. Naše perfektní spolupráce nám zajistila 4té místo z 11 týmů s časem 1 minuta 45 sekund a 90 setin. Týmy, které měly stejný čas, se jako vždy začali dohadovat a nechtěli přistoupit na nějakej rozstřel ve stylu závodů, jako třeba přetahování lanem.

 Kompletní fotogalerie z akce