Získat Adobe Flash Player

SDH Světec

SDH Světec

Preissigovo náměstí 33

417 53 SvětecDětský den

detsky-den-2012Dne 26.5 pořádali SDH Světec ve spolupráci s Kynologickým klubem Světec, Obecním úřadem Světec a skupinou ČEZ dětský den. Den začal ukázkou výcviku psů, poté následovala ukázka zásahu záchranných složek při autonehodě kdy z havarovaného vozu byl vyproštěn raněný respektive raněná Irenka. U nehody zasahoval sanitní vůz Dolů Bílina. Po vyproštění Irenky vůz začíná hořet a zasahují hasiči z Dolů Bílina, SDH Zabrušany a SDH Světec. Po samozřejmě úspěšném zásahu a rozptýlení kouře z parku začíná samostný dětský den plný nejrůznějších atrakcí, jak profesionálních od rodiny Aychingerových, tak vytvořených členy našich organizací. Celý den provázel slovem a muzikou DJ Jirka. Děti si vysoutěžili spoustu sladkostí, rozdávali se dorty, melouny, limonáda tekla proudem a ve finále se opékaly buřty.

Děkujeme všem sponzorům: Obec Světec, Skupina ČEZ, Kynologický klub pod vedením pana Kopřivy, Doly Bílina, VHS Teplice, Speciální stavby Most, Autoškola Jana, Danmo, Medova, Ekodendra, Jan Kůs, Jana Kůsová,

Zvláštní poděkování od velitele SDH Světec hasičům z Dolů Bílina a dobrovolným hasičům ze Zabrušan za zapůjčení techniky a ukázku zásahu.

sponzori-detsky-den-2012

Fotogalerie