Hasičské slavnosti 2012

Dne 4.5.2012 SDH Světec ve spolupráci s Kynologickým klubem Světec pořádali Hasičské Slavnosti na pejskárně. Účast byla hojná, navštívili nás kolegové z jSDH Chrást a místní obyvatelé nejpřilehlejších vesnic. hasicske-slavnosti-2012

Na akci jste se mohli svést na splašeném Býkovi, který byl přistaven jako atrakce zdarma, tedy ne příliš splašeném jelikož byl vstup dospělých z důvodu poruchy zakázán. Taky jste si mohli zkusit švihat bičem, jenž přinesl jeden z členů hasičů. Posezení a zábavu zpříjemňovala vystoupení kapel, kouzelník s jeho číslem a samozřejmě nějaké to občerstvení. Shlédnout jste mohli vystoupení hasičů samotných, kteří předvedli velice povedený hasičský útok, kdy vystupovali jako batolata s jejich fůrií, na kterou chtěl náš komentátor zavolat sociálku, že je příliš sadistická. Hřebem večera byla Ohnivá Show a diskotéka.

Videa z výstupu hasičů a kouzelníka naleznete pod tímto článkem. Fotografie ve fotogalerii. (kliknutím na ikonku fotek vpravo pod článkem)

Video - útok světeckých hasičů: